تبلیغات
اینجا همه چی هست ولی درهم نیست - چرا همیشه بعد خودارضایی ، پشیمون میشی و دلت میگیره ؟؟!
 
 
پیغام مدیر :
با سلام خدمت شما بازدیدكننده گرامی ، به وبلاگ خودتون خوش آمدید . لطفا برای هرچه بهتر شدن مطالب این وبلاگ ، ما را از نظرات و پیشنهادات خود آگاه و برای بهتر شدن كیفیت مطالب یاری کنین.
 
 
تا حالا شده بعد از انجام خودارضایی ، احساس پشیمانی بهت دست نده ؟ همیشه بعد از خودارضایی ، آدم پشیمون میشه و افسوس روزهای پاکیشو میخوره !

این یعنی اینکه اگه دوباره توبه اتو بشکونی و استمنا کنی ، قطعا دوباره پشیمون میشی ، قطعا دوباره افسوس و حسرت میخوری ...

بعد خودارضایی ، اگه خودت هم نخای ، خود به خود حالت گرفته میشه ،  یه حس پشیمونی سراغ آدم میاد !

میدونی چرا اینجوری میشی ؟

چون ...

خدا جسم و روح من و شما رو طوری آفریده که اگه گناه کنیم جسم و روحمون عذاب میکشه ، چون جنس روح ما از خداست و جنس گناه از سیاهی و شیطان هست و این دو در تضاد هستند !

آدم وقتی نماز میخونه ، وقتی به والدینش احترام میگذاره و امثالهم ، خود به خود آدم یه آرامشی احساس می کنه ، الکی خوش میشه ، آدم روحیه اش بالا میره ، چون آدم یه کاری انجام داده که خدا دوست داشت ، به خاطر همین جسم و روح ما به آرامش میرسه ...

چرا وقتی مثلا میوه می خوریم ، مثلا چای می خوریم ، چرا اون موقع دچار پشیمونی و عذاب وجدان نمیشیم ؟

اما به محض انجام گناه ، مثلا بعد از خودارضایی ، آدم دیوونه میشه ، داغون میشه ، پشیمون میشه و دلش می گیره ، از عالم و آدم خسته میشه ، همه این ناراحتی ها خود به خود حس میشه ، چه ما بخواهیم و چه نخواهیم !

حتما تا حالا دقت کردید بعضی چیزها ، مثلا یه شربتی از داروخانه میخری ، روش نوشته شده ، در دمای مثلا زیر 30 درجه نگهداری بشه ، اینو سازنده شربت تشخیص داده و به بیمار پیشنهاد کرده ، حالا اگه کسی این توصیه رو از طرف سازنده اش رعایت نکنه ، اون شربت فاسد میشه یا خاصیت خودشو از دست میده ، چه بیمار بخاد و چه نخاد !

خدا هم سازنده و خالق جسم و روح ماست و گفته یه سری چیزها گناه و حرامه ، به سمت این چیزها نروید ، ضرر می کنید و پشیمون میشید ...

حالا ما میریم خودارضایی می کنیم ، گناهی که کبیره هم هست ، بعد میگیم چرا افسرده ایم ؟ چرا احساس پشیمونی بهمون دست میده ؟ چرا دلمون میگیره ؟

برادر یا خواهر من ، اگه همین الآن یا فردا یا هر روز دیگه ای  بروی و خودارضایی کنی ، صد در صد بلافاصله پشیمون میشی و احساس افسردگی بهت دست میده ...

چه تو بخای و چه نخای !!!

خدا جسم و روحتو طوری خلق کرده که اگه گناه کنی ، اذیت میشن ،  آسیب می بییند ...

اذیت شدن و آسیب دیدن جسم و روحت همانا ، پشیمونی و افسردگی و ناراحتی تو همانا ...

پس اگه میخای به جسم و روح خودت آسیب بزنی ، اگه میخای پشیمون و افسرده بشی و به مرز جنون برسی ، برو خودارضایی کن ، حتما به هدفت میرسی !!!